KONYA TAŞKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi Anma Töreni

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Programı Şehit Öğretmen Abdurrahman Nafiz Özbağrıaçık Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin Taşkent Spor Salonunda hazırladığı programla kutlandı ve anıldı. 
18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi Anma Töreni

çanakkale logo     

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Programı 18 Mart Perşembe günü, saat 10.00’da, Taşkent Spor Salonunda yapıldı.Şehit Öğretmen Abdurrahman Nafiz Özbağrıaçık Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin hazırladığı programa; Taşkent Kaymakamı Sayın Yakup BÖLÜKBAŞI, Garnizon Komutanı Sayın Bülent GENÇYİĞİT, Taşkent Belediye Başkanı Sayın Osman ARI, İlçe Emniyet Amiri Osman ŞEN, Kurum Amirleri, İlçe protokolü, idareci, öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.

     Tören saat 10: 00 da Atatürk Anıtına Çelenk konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı daha sonra kapalı spor salonuna geçilerek günün anlama ve önemine dair  öğrencilerin şiirler okumasıyla, piyes ve tiyatro  gösterileriyle son buldu.

      Program bitiminde  ise misafirlere hoşaf ve ekmek dağıtıldı.

      Kutlama programında emeği geçen Şehit Öğretmen Abdurrahman Nafiz Özbağrıaçık Çok Programlı Anadolu Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TAŞKENT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜKÜMET KONAĞI 1.KAT TAŞKENT/KONYA Posta Kodu 42960 - 0(332) 497 12 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.