KONYA TAŞKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 Mayıs Atatürk´ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı

9 Mayıs Atatürk´ü Anma,Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları Taşkent´te 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı Kutlamaları Tüm yurt genelinde olduğu gibi İlçemiz Taşkent´te de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı büyük coşkuyla kutlandı. Proğram saat 09:30 da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Atatürk Anıtına Çelenk konulması ile başladı daha sonra Kapalı spor salonuna geçilerek kutlamalar orada devam etti. Proğrama İlçe Kaymakamımız Sn.Yakup BÖLÜKBAŞI, İlçe Belediye Başkanı Osman ARI, İlçe Jandarma Komutanı Bülent GENÇYİĞİT, İlçe Emniyet Amiri Osman ŞEN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sedettin ŞİMŞEK, Diğer kurum amirleri, Öğretmen ve öğrenciler ile birlikte vatandaşlar katıldı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapılıp,öğrencilerin hazırladıkları şiirler okundu, oyun ve gösterileri ilgiyle izlendikten sonra tören sona erdi Taşkent merkezde ki kutlamaların ardından Saat 11:00 de tüm protokol Balcılar Mahallesine geçerek Balcılar Lisesinin hazırlamış olduğu kutlamalara katıldı.
19 Mayıs Atatürk´ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı

19 Mayıs19 Mayıs19 Mayıs19 Mayıs19 Mayıs19 Mayıs19 Mayıs19 Mayıs19 Mayıs19 Mayıs19 Mayıs19 Mayıs

 

 

 T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TAŞKENT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜKÜMET KONAĞI 1.KAT TAŞKENT/KONYA Posta Kodu 42960 - 0(332) 497 12 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.