KONYA TAŞKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Taşkent İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadettin ŞİMŞEK, “24 Kasım Öğretmenler Günü” vesilesi ile bir mesaj yayımladı:
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Ülkemizin ve bizlere emanet edilen çocuklarımızın aydınlık günlere yürümesinde onlara yol gösteren sizin  fedakarlığınız ve özverinizdir. Sadece bugün değil her gün sizin gününüz. Yarınlar sizinle güzel… Yarınlar sizinle güvende.Geçmişten aldığı emaneti geleceğe güvenle teslim etmeyi kendine kutsal bir vazife edinmiş bir meslek anlayışıyla yetiştirdiğiniz, kalbiyle kendi değerlerine, aklıyla geleceğin gelişmelerine bağlı dinamik nesiller geleceğimizin teminatı olacaktır. Sizler Yaratan’ın ilk emri olan “oku”mayı öğreten; öğrencilerimizin “doğru ve faydalı” olana ulaşılmalarına rehberlik eden öğretmenlerimiz olarak  milletimizin gönlünde müstesna bir yere sahipsiniz.

Bu vesileyle

Tüm öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü tebrik ediyorum. Şehit olan öğretmenlerimiz başta olmak üzere ahirete irtihal etmiş öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum.

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TAŞKENT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜKÜMET KONAĞI 1.KAT TAŞKENT/KONYA Posta Kodu 42960 - 0(332) 497 12 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.