KONYA TAŞKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUKADDER GÜRSOY´UN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

23-11-2015 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Bir milletin hayatına istikamet veren, insanların ömründe silinmez izler bırakan ve çocuklarımızın hayatı tanımalarında en önemli rehberlik vazifesini üstlenen öğretmenlerimiz,  bir peygamber mesleği olması hasebiyle, mesleklerin en yücesini icra etmektedirler.

 Tarihin her döneminde, malzemesi de amacı da sonucu da “insan” olan bu kutlu mesleği icra eden öğretmenlerimizin etkisi, sadece öğrencilerinden ve okul avlusundan ibaret olmayıp toplumun her katmanına ulaşmıştır.

 Her biri büyük bir fedakârlık timsali olan öğretmenlerimiz, hiç şüphe yok ki geleceğimizin inşasında en büyük paya sahiptir. Zira devlet ve milletimizin yücelmesi için gayret gösteren her insanın ardında bir öğretmen vardır. Çocuklarımızın güzel ahlaka sahip olmaları için çaba gösteren, onları ilimle, irfanla kuşatarak vatanına ve tüm insanlığa hayırlı bir fert olarak yetişmelerini sağlayan öğretmenlerimizin gayretleri, her türlü takdirin üzerindedir.

 “24 Kasım Öğretmenler Günü” vesilesi ile bu yüce mesleği icra eden saygıdeğer öğretmenlerimizin “Öğretmenler Günü”nü tebrik eder, mesleğe yeni başlayan genç arkadaşlarıma başarılı ve huzurlu bir meslek hayatı diler ve  emekli olmuş öğretmenlerimize de hizmetleri dolayısıyla şükranlarımı arz ederim.

 

                                                                                                       

                                                                                              Mukadder GÜRSOY

                                                                                        Konya İl Milli Eğitim Müdürü

 

 

23-11-2015

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TAŞKENT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜKÜMET KONAĞI 1.KAT TAŞKENT/KONYA Posta Kodu 42960 - 0(332) 497 12 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.