KONYA TAŞKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kutlu Doğum Haftası Dolasıyla Tüm Okullarda Kahvaltı Etkinliği

15 Nisan Çarşamba günü saat 09:00 da Kutlu Doğum Haftası Kutlamaları Kapsamında tüm okullarımızda veliler ve öğrenciler ile birlikte kahvaltı yapıldı.
Kutlu Doğum Haftası Dolasıyla Tüm Okullarda Kahvaltı Etkinliği

       15 Nisan Çarşamba günü saat 09:00 da Kutlu Doğum Haftası Kutlamaları Kapsamında tüm okullarımızda veliler,öğrenciler ve öğretmenler ile bir araya gelerek kahvaltı yapıldı.

       İlçe Kaymakamımız Sayın Yakup BÖLÜKBAŞI, Hadim Kaymakamı Sayın Ömer BÜYÜKERGENE,İlçe Jandarma Komutanı Bülent GENÇYİĞİT,Polis Merkezi Amiri Alper HAYKIR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sedettin ŞİMŞEK, Şube müdürlerimiz Muzaffer Özlen İlkokuluna giderek programa katıldı ve Öğrencilerler birlikte kahvaltı yaptılar.

       Yapılan etkinliğin oldukça yerinde olduğunu, birlikte yaşamanın öneminin ve güzelliğinin bu programla bir kez daha anlaşıldığını tüm katılımcılar tarafından dile getiridi.

      Başta Sayın Kaymakamımız ve Sayın Hadim Kaymakamı olmak üzere şükranlarımızı, katılan tüm kurum amirlerine, velilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TAŞKENT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜKÜMET KONAĞI 1.KAT TAŞKENT/KONYA Posta Kodu 42960 - 0(332) 497 12 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.