KONYA TAŞKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TAŞKENT OKUYOR

TAŞKENT´TE ÖDÜLLÜ KİTAP OKUMA YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ..!!
TAŞKENT OKUYOR

Taşkent´te ödüllü kitap okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi..!! Mevlana Kalkınma Ajansı ile ortaklaşa yürütülen ve 2014 Aralık ayından beri devam eden ´´TAŞKENT OKUYOR´´  adlı kitap okuma yarışması sona erdi. Yarışmada dereceye giren öğrencilere hediyeleri verilmek üzere Taşkent Kapalı Spor Salonunda 25 Mart 2015 Çarşamba günü saat 15:00 te Ödül Töreni düzenlendi. Törene Taşkent Kaymakamı Yakup BÖLÜKBAŞI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sedettin ŞİMŞEK, Hadim Kaymakamı , Hadim C.Savsıcısı , Hadim Garnizon Komutanı , Taşkent İlçe Jandarma Komutanı, Taşkent İlçe Emniyet Amiri, Şube Müdürleri, Diğer Kurum Amirleri, Öğretmen ve öğrenciler katıldı.. Yarışma süresince en çok kitap okuyup dereceye giren öğrencilere Bisiklet, Tablet, Fotoğraf makinası ve Kol saati gibi ödüller verildi.

Taşkent İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sedettin ŞİMŞEK yaptığı konuşmasında; kitap okumanın, kitap okuma alışkanlığının önemi ve gerekliliği konusunda aydınlatıcı bilgiler verdi. Kitap okuma alışkanlığının kazandırılması adına bu projenin gerçekleştirildiğine değindi. Kaybedeni olmayan yarışma olduğunu söyledi.

 

İlçemizde kitap okuma heyecanını yaşatan ve yapmış olduğu katkılarla kitap okuma sevgisinin pekişmesine katkıda bulunan Sayın Kaymakamımıza şükranlarımızı sunarız. Yarışmaya katkıda bulunanlara, Mevlana Kalkınma Ajansına, okul idarecilerimize, tüm öğrencilerimize ve onları yetiştiren öğretmenlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 


T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TAŞKENT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜKÜMET KONAĞI 1.KAT TAŞKENT/KONYA Posta Kodu 42960 - 0(332) 497 12 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.