KONYA TAŞKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taşkent´te Ödüllü Kitap Okuma Yarışması

Taşkent´te Ödüllü Kitap Okuma Yarışması

Taşkent´te Ödüllü Kitap Okuma Yarışmasıtaşkent okuyor

 

    Taşkent Kaymakamlığı´nın Mevlana Kalkınma Ajansı ile ortaklaşa yürüttükleri proje kapsamında ´´TAŞKENT OKUYOR´´ projesi tamamlanarak hizmete girdi. Proje kapsamında her sınıfın okuyacağı kitaplar belirlenerek öğretmenlerimiz tarafından kitaplardan yeterli sayıda sorular hazırlandı.

Belirlenen kitaplar, hazırlanan sorular, okul, öğretmen ve öğrenci bilgileri kitapsayar.com.tr online takip sistemine girilerek sistem hazır hale getirildi

Tüm öğrenci,öğretmen ve velilerin kendi kullanıcı adı ve sifreleri ile sisteme girişlerini sağlayarak takip ve sınav işlemleri yapılabilmektedir.

 

       www.kitapsayar.com.tr nedir ?

kitapsayar.com.tr kitap okuma yarışmasının online olarak takip edileceği web sitesidir. Bu site üzerinden öğrenciler okuduğu kitaptan sınıf seviyesine göre sınav olacaklardır. Öğrenc seçmiş olduğu kitabı okuduktan sonra okulunda sistem yöneticisi olarak belirlenen öğretmenine başvurarak sistem üzerinden öğrencilerimiz sınav olabileceklerdir. Her kitap için sistem 8 ile 10 soru soracaktır. Belirlenen kriterlere göre doğru cevap sayısına ulaşan öğrencilerimiz okudukları kitaptan başarılı olarak sisteme kaydı yapılacaktır. Öğrencilerimiz kendi kullanıcı bilgileri ile sisteme giriş yaptıkları zaman okumaları gereken kitapları okudukları kitapları takip edebileceklerdir.

 

 

 

 

 

 

 

    Kitap okuma yarışması http://taskent.kitapsayar.com.tr adresi üzerinden online yapılacaktır.

 

   Öğrencilerimiz okuyacakları kitapları okul kitaplıklarından alabileceklerdir. Her sınıf kademesinden birinci, ikinci ve üçüncü olan öğrenciler 3 Mart 2015 günü yapılacak olan tören ile ödüllendirileceklerdir.

taşkent okuyor

 

 taşkent okuyortaşkent okuyortaşkent okuyor


 taşkent okuyor
taşkent okuyor
taşkent okuyor

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TAŞKENT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜKÜMET KONAĞI 1.KAT TAŞKENT/KONYA Posta Kodu 42960 - 0(332) 497 12 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.