KONYA TAŞKENT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÜCRETLİ ÖĞRETMEN BAŞVURULARI

2017-2018 Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Başlıyor.Duyuru ekindeki dilekçe ve gerekli evraklarla başvuru yapılacaktır.Açıklamalara uymayan başvurular kabul edilmeyecektir. Detaylı bilgi için arayınız : Taşkent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğü
ÜCRETLİ ÖĞRETMEN BAŞVURULARI

 

2017-2018 Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Başlamıştır. Başvuru formu aşağıdadır.

Duyuru ekindeki dilekçe ile  başvuru yapılacaktır.Açıklamalara uymayan başvurular kabul edilmeyecektir. Detaylı bilgi için arayınız : Taşkent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü-İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğü.

/meb_iys_dosyalar/2017_09/05113612_YCRETLY_BAYVURU.doc

 

 

Ders ücreti karşılığı öğretmen görevlendirme başvuruları sonucunda görevlendirmesi yapılanlardan aşağıdaki belge istenecektir.

 

1-Son 6 (altı) ay içerisinde çekilmiş 1 (bir) adet vesikalık fotoğraf

 

2-Nüfus cüzdanı fotokopisi. (Aslını göstermek suretiyle)

 

3-Savcılık sabıka kayıt belgesi. (Yeni tarihli alınmış olacak)

 

4-Diploma veya mezuniyet belgesinin fotokopisi. (Aslını göstermek suretiyle)

 

5-Başvuru tarihi itibariyle askerlik ile ilişiği olmadığına dair belge (Erkekler için)

 

6-KPSS 2017 sonuç belgesi (Varsa)

7-Temel İş Sağlığı ve Güvenliği katılım belgesi (Daha önceki yıllarda ücretli öğretmenlik yapmış ve kursa katılarak adı geçen belgeyi almış olan kişilerden istenecektir)

 

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TAŞKENT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HÜKÜMET KONAĞI 1.KAT TAŞKENT/KONYA Posta Kodu 42960 - 0(332) 497 12 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.